Rowerowy Maj

W naszej szkole po raz drugi rusza kampania „Rowerowy Maj”. Kampania organizowana jest przez Gminę Miejską Tczew w partnerstwie z Miastem Gdańsk, pomysłodawcą całej kampanii. Głównym celem kampanii jest promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej. Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: a) szkolnym, b) klasowym, c) indywidualnym. O wyniku szkoły lub klasy decyduje liczba przyjazdów do szkoły na rowerze (a także hulajnogą, na rolkach, wrotkach,itp.) w stosunku do liczby wszystkich uczniów w naszej placówce szkolnej lub klasie. Kampania będzie realizowana w dniach od 4 do 31 maja 2017 r. Głównym koordynatorem akcji w SP 11 jest pan Tomasz Korowaj.

Opublikowano: 03 maja 2017 08:17

Regulamin kampanii "Rowerowy Maj" [219.63 KB]