Konkurs matematyczny klas piatych

Dnia 2 czerwca br odbył się po raz drugi Turniej Matematyczny dla klas piątych zorganizowany przez nauczycielki matematyki.
W skład jury wchodzili: p. wicedyrektor Joanna Wierzbicka oraz p. Marcin Czirson (najlepszy matematyk wśród wuefistów ).
Zadania matematyczne przygotowane na ten konkurs były różnorodne i bardzo ciekawe, a odpowiedzi na zadania dla całej klasy dotyczące skojarzeń matematycznych były niekiedyzaskakujące :) Podczas turnieju wszyscy się dobrze bawiliśmy
i chętnie byśmy wzięli ponownie udział w przyszłym roku szkolnym...

Opublikowano: 06 czerwca 2017 08:38