Saturn, Jowisz …, Jedenastka

Taneczny świat uczniów rozpoczął konferencję… zespół dziecięcy Kanon przygotował dla Gości występ według własnej aranżacji… i tak powstaje ,,Budząca się Szkoła”… Dzień 6 październik 2017 roku, był dniem szczególnym dla naszej Szkoły, Szkoły Mikołaja Kopernika. W tym dniu w Centrum Kultury i Sztuki ,,wylądował Kopernik wraz z układem słonecznym”, aby uświetnić  wykład dr Marka Kaczmarzyka zatytułowany:  ,,Dlaczego w szkole tak trudno cokolwiek zapamiętać? O neurobiologii zapominania" oraz dr Marzeny Żylińskiej - "Od kultury nauczania do kultury uczenia się". W przerwie kawowej można było wymienić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami, przemyśleniami… Całość spotkania uwieńczył konkurs – Czy znasz Jedenastkę? przygotowany przez dyrektora Szkoły pana Piotra Kaczmarka.

Opublikowano: 09 października 2017 16:03

Konferencja Uczeń-Rodzic-Nauczyciel