Sukces na Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania i Rozumienia Tekstu

14 listopada 2017 roku Biblioteka Miejska w Pelplinie zorganizowała V Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania i Rozumienia Tekstu. Możemy się pochwalić sukcesem naszej uczennicy Zosi Okońskiej z klasy 6d, która w kategorii dla klas VI – VII zajęła I miejsce. Zosia najpiękniej spośród wszystkich uczestników przeczytała bardzo trudny, konkursowy tekst, pięknie go interpretując. Uczennicę przygotowała pani Katarzyna Dąbrowska. Gratulujemy!

Opublikowano: 16 listopada 2017 09:28