My nie gryziemy

Nasza szkołę odwiedziła Fundacja Ewy Naworol z zajęciami "My nie gryziemy"

Fundacja powstała w 2013 roku w Jelczu Laskowicach.
Celem Fundacji Ewy Naworol była edukacja dzieci w zakresie profilaktyki pogryzień i ataków przez psy.
Z pasji do zwierząt i miłości do dzieci powstała ogólnopolska akcja edukacyjna ,,My Nie Gryziemy”, która obejmuje:

• szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie profilaktyki pogryzień i ataków przez psy,

• szeroko pojętą edukację dotyczącą bezpiecznego obcowania i komunikacji ze zwierzętami,

• zwracanie uwagi dzieci i dorosłych na sygnały wysyłane przez psy wyrażane przez mowę ich ciała,

• przekazanie zasad odpowiedzialnego wychowania psa,

• zmniejszenie liczby pogryzień przez psy poprzez edukację dzieci,

• zapoznanie z zasadami prawidłowego odżywiania psów i kotów opartymi na filozofii zdrowego żywienia powstałej w Kanadzie.

Opublikowano: 25 października 2018 10:35