Wpłaty na Fundusz Rady Rodziców

Wszyscy obecni na zebraniu członkowie Rady Rodziców ustalili wysokość składki w obecnym roku szkolnym w kwocie 50 złotych. Nie zmieniły się zasady dotyczące wpłat w wypadku więcej niż jednego dziecka w szkole. Dwoje dzieci, Rodzic wpłaca po 25 zł w każdej klasie. Troje dzieci, Rodzic wpłaca po 16,70 zł w każdej klasie. Czwórka dzieci, Rodzic wpłaca po 12,50 zł w każdej klasie. Można również dokonać dobrowolnej wpłaty. Poprzez składki na Fundusz Rady Rodziców, wszyscy możemy przyczynić się do tego, by nasze dzieci mogły lepiej czuć się w szkole. Darczyńcy mogą wpłacać składki u wychowawców klas lub na konto bankowe w tytule przelewu podając: imię i nazwisko ucznia - klasa >>Prezentujemy aktualny numer konta << 78 8345 0006 0002 9157 2000 0001 Apelujemy do Państwa o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Dzięki Państwa szczodrości możemy skutecznie umilać szare, szkolne życie naszych dzieci. Żadna przysłowiowa złotówka wpłacona na rzecz R.R. nie przepada. Wraca do naszych dzieci w formie funduszy na wspieranie ich rozwoju, zainteresowań i rozrywek. Wpłaty umożliwiają Radzie Rodziców: -zakup nagród książkowych na koniec roku szkolnego; -finansowanie dyskotek, bali karnawałowych i słodkości mikołajkowych; -dofinansowanie konkursów i imprez szkolnych; -dofinansowanie wycieczek klasowych; -zwroty delegacji uczniów; -pomoc dla dzieci z najbiedniejszych rodzin; Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i zachęcamy do dalszych. Zapraszamy Państwa do współpracy z nami na rzecz naszych dzieci i szkoły. Jesteśmy otwarci na wszelką inicjatywę i współpracę. Za każdy grosz wpłacony na Fundusz Rady Rodziców SERDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMIENIU WASZYCH DZIECI !!!

Opublikowano: 18 lutego 2017 20:44

Kategoria: Rada Rodziców