Zarząd i Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Dnia 20 września 2017r. w świetlicy szkolnej odbyło się zebranie, w trakcie którego między innymi dokonano wyboru Zarządu i Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018. W wyniku głosowania w skład Zarządu weszły:

Przewodnicząca: Małgorzata Łapacz gosialap@wp.pl

Wiceprzewodnicząca Dorota Warczak-Wyczyńska dorota.wyczynska@poczta.onet.pl

Skarbnik: Beata Szweda beaszwe1@o2.pl

Sekretarz: Małgorzata Kminikowska m.kminikowska@wp.pl

Prezydium Rady Rodziców: Karolina Bartusz, Monika Ormanin, Agnieszka Małkowska, Joanna Szwiec, Rafał Wryk.

Na zebraniu jednogłośnie ustalono, że od tego roku wysokość składki na Radę Rodziców wyniesie 60 złotych, w przypadku dwójki dzieci w szkole - po 30 złotych, troje – po 20 złotych. Składka nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy serdecznie do wsparcia Rady. Z Państwa pieniędzy opłacane są min. nagrody w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, dofinansowania do wycieczek szkolnych oraz nagród książkowych dla uczniów wyróżniających się w nauce, upominki mikołajkowe, zabawy karnawałowe, przejazdy uczniów na konkursy wojewódzkie, przedstawienia profilaktyczne i inne. Pieniądze można wpłacać u wychowawców klas lub na niżej podany numer konta z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka oraz klasa Bank Spółdzieczy w Tczewie nr konta : 78 8345 0006 0002 9157 2000 0001 Serdecznie dziękujemy „Trójkom Klasowym” za tak liczne przybycie na zebranie i zapraszamy na kolejne . Liczymy na Państwa współpracę.

Opublikowano: 21 września 2017 19:12

Kategoria: Rada Rodziców