Informacja Zarządu Rady Rodziców

Drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy serdecznie podziękowaćza dotychczasowe wpłaty na Radę Rodziców.  Do chwili obecnej Wasze wsparcie finansowe przeznaczono już między innymi na poniższe cele:

*nagrody w szkolnym i międzyszkolnym konkursie „ Spelling bee”

* zakup upominków Mikołajkowych

*przedstawienia o tematyce profilaktycznej

*nagrody w konkursie dla klas 5-tych „ Nagraj swoją wersję teledysku do piosenki patriotycznej”

*dofinansowano międzyszkolny Festiwal „ Niezapominajka”

*dofinansowano organizację ślubowania klas 1-szych

*dofinansowano wyjazd dzieci na Pomorski Przegląd Chórów Szkolnych „Niepodległa”

*nagrody na konkurs plastyczny„ Moja droga do świętości”

*nagrody na konkurs biblioteczny dla klas 2,4,5,6

*nagrody w Turnieju Matematycznym klas 6-tych

Ponadto  udało nam się dofinansować zakup oprzyrządowania monitoringu na rzecz szkoły.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w spotkaniach Rady Rodziców, które odbywają się co drugi miesiąc w pierwszą środę o godz. 18.00 lub w razie potrzeby co miesiąc. O terminach zostaną Państwo powiadomieni w zakładce Rady na stronie internetowej Szkoły i/lub w sekretariacie.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby aktywnie uczestniczyć w życiu szkolnym naszych pociech serdecznie zapraszamy na spotkania.

Dla przypomnienia w obecnym roku składka na fundusz Rady Rodziców wynosi 60 zł. W przypadku uczęszczania do Szkoły więcej niż jednego dziecka adekwatnie dzielimy ją wpłacając kwoty na konkretną klasę. Jednocześnie nadmieniamy, że Jesteśmy wdzięczni  za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie. Wpłacać można u wychowawców klas lub na rachunek bankowy:

78 8345 0006 0002 9157 2000 0001

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Opublikowano: 11 grudnia 2018 12:59

Kategoria: Rada Rodziców