Liderzy zbiórki surowców wtórnych

Dyplom

Dzięki zaangażowaniu rodziców, dziadków, nauczycieli i pracowników szkoły i uczniów w 2017 zebraliśmy 52,61kg surowców na ucznia, tym samym zdobywając I m-ce wśród szkół Tczewa w programach ekologicznych.

Dochód ze zbiórki w wysokości 5.764zł zasila konto Rady Rodziców i zostanie przeznaczony zgodnie z regulaminem. Zapraszamy do kontynuacji akcji do 27 kwietnia.

Przed nami 2 losowania upominków (na zdjęciu) dla "Szczęśliwej 11-ski"- 9 marca -Wśród wszystkich, którzy oddali makulaturę lub korki w styczniu/lutym oraz 11maja-wśród tych uczniów, którzy oddadzą w marcu/kwietniu. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Z podziękowaniami za współpracę.

Koordynatorzy akcji zbiórki surowców wtórnych.

Uczniowie- Liderzy zbiórki surowców wtórnych,

którzy w okresie od września do grudnia 2017

oddali ponad 100 kg makulatury oraz/lub co najmniej 5 kg korków - w załączniku poniżej.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tak wysokiego wyniku za 1 semestr 2017/18.

Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników szkoły do dalszej zbiórki surowców.

Koordynatorzy szkolni: Marzena Urban oraz Danuta Landowska - Dziemińska

Opublikowano: 26 lutego 2018 20:04

Kategoria: Surowce wtórne

Uczniowie- Liderzy zbiórki surowców wtórnych, którzy w okresie od września do grudnia 2017 oddali ponad 100 kg makulatury oraz/lub co najmniej 5 kg korków [283.97 KB]