Pierwsze miejsce w zbiórce surowców wśród tczewskich szkół

Od kilkunastu lat Pracownia Edukacji Ekoologicznej przy Urzędzie Miasta w Tczewie prowadzi
dla tczewskich placówek oświatowych KILKA równoległych PROGRAMÓW ODPADOWYCH.

To:
1. "Moje miasto bez odpadów" (makulatura i butelki PET)
2. "Zakręcone - odkręcone" (nakrętki)
3. "Recykling w mojeje szkole" (min. baterie)
4. "Lider segreguje i odzyskuje" (końcoworoczne nagrody indywidualne oraz zbiorowe dla klas).

Każda szkoła stara się stworzyć uczniom możliwość zbiórki jak najszerszej gamy odpadów.

Szkoła Podsawowa nr 11 "specjalizuje się" w zbiórce makulatury oraz nakrętek.

Inne placówki mają wspaniałe osiągnięcia np. w zbiórce butelek PET czy baterii.

Miło nam przekazać, że w programie " Moje miasto bez odpadów"
podsumowanej przez Pracownię Edukacji Ekologicznej za rok 2018

SP 11 ZAJĘŁA I. MIEJSCE!!
( 51.56 kg / ucznia )
To wspaniały wynik, świadczący o tym, że zależy nam na eklokogicznym wychowaniu młodego pokolenia.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkim uczestnikom zbiórki, małym i dużym, pięknie DZIĘKUJEMY!!
I.... zbierajmy dalej!!
Szczegółowe dane można znaleźć w bezpłatnym biuletynie PANORAMA TCZEWA (NR 2/ LUTY 2019)
Koordynatorki zbiórki

Marzena Urban