Świąteczny konkurs w RYTMie muzyki!

dla uczniów klas 4 Mrugnięcie

Stwórz dowolne słowa do zamieszczonej  na stronie szkoły melodii. Możesz je opublikować w formie tekstu, nagrania audio lub wideo – to już zależy od Ciebie!

Post konkursowy zostanie umieszczony na Facebookowej tablicy Sp11Tczew.
                        W komentarzach pod postem konkursowym należy umieścić tekst, nagranie audio lub wideo.

PRACE KONKURSOWE ZAMIESZCZAMY DO 3.12.2017R. 6 GRUDNIA 2017R.- WYNIKI KONKURSU.

Agata Sowa

Opublikowano: 12 listopada 2017 16:02