Poniedziałek 16.04.2018
Zupa chińska, pieczywo mieszane”
Składniki: Zupa chińska (łopatka wieprzowa, włoszczyzna, seler, kapusta pekińska, pędy bambusa, sos sojowy, makaron ryżowy, sól, pieprz), pieczywo (mąka pszenna, jajko).

Wtorek 17.04.2018
Shrek, ziemniaki z koperkiem i dynią, marchewka na ciepło, kompot owocowy”
Składniki: Shrek (filet z kurczaka, szpinak, jajko, bułka (mąka pszenna), olej rzepakowy, sól, pieprz), ziemniaki z koperkiem i dynią (ziemniaki, koperek, masło, dynia, sól), marchewka na ciepło (mini marchewka, masło), woda, owoce, miód.

Środa 18.04.2018
„Bigos z kiszonej kapusty, bułka razowa”
Składniki: Bigos z kiszonej kapusty (kapusta kiszona, boczek wieprzowy, boczek wędzony, kiełbasa zwyczajna, cebula, sól, pieprz, majeranek, czosnek, koncentrat pomidorowy), bułka razowa (mąka pszenna, jajko).

Czwartek 19.04.2018
„Kurczak słodko kwaśny, ryż z kurkumą, brokuł z bułeczką, kompot owocowy”
Składniki: Kurczak słodko kwaśny (filet drobiowy, włoszczyzna, seler, kurkuma, koncentrat pomidorowy, sól, cukier, cytryna, mąka pszenna), ryż z kurkumą (ryż, sól, masło, kurkuma), brokuł z bułeczką (brokuł, tarta bułka (mąka pszenna), masło, olej rzepakowy), woda, owoce, miód.

Piątek 20.04.2018
„Klopsiki rybne z makrelą, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty kiszonej, kompot owocowy”
Składniki: Klopsiki rybne z makrelą (morszczuk, makrela, jajko, bułka (mąka pszenna), sól, pieprz, olej rzepakowy), ziemianki z koperkiem (ziemniaki, masło, mleko, sól, koperek), surówka z kapusty kiszonej (kapusta kiszona, marchew, cebula, olej rzepakowy, sól, cukier, pieprz, jabłko), woda, owoce, miód.

Opublikowano: 26 listopada 2017 23:24

Kategoria: Ogłoszenia